V pondělí 20.května měli žáci 3.-5. ročníku netradiční výuku. Zúčastnili se programu Labyrintem světa k srdci Jana Amose Komenského konaného v Komunitním centru svaté Ludmily na Tetíně. A když Komenský, tak jedině Škola hrou. Žáci se nejprve rozdělili do skupin. Dohodli se, že budou rozděleni podle tříd. Po krátkém úvodu a zjištění kdo to Komenský vlastně vůbec byl žáci plnili s chutí jednotlivé úkoly. Zjišťovali, jak se jmenovali jeho rodiče, kolikrát byl ženatý, proč musel odejít z Čech, kolik knih napsal, ve kterých městech pobýval a co vše se mu v životě stalo osudným. Po tak náročném úkolu jim vyhládlo a šli si dát svačinu. Po pauze následoval kvíz, ve kterém si nejlépe vedli žáci třetího ročníku. Na úplný závěr měli děti předvést divadelní scénu. Jedna skupinka měla téma Škola za doby Jana Amose Komenského, druhá Škola v dnešní době a třetí Zdravotnictví v 17. století. Všichni se toho chopili s vervou a předvedli nádherné scénky. Celé dopoledne si všichni moc užili.