Rádi bychom se pochlubily: Naše paní učitelka, Lucie Boxanová, se o uplynulém víkendu zúčastnila se svým týmem Čechie Praha evropského turnaje Masters Cup v softballu, který se odehrál ve španělské Barceloně a je určen pro hráčky nad 40 let.

Ženského turnaje se účastnilo celkem osm týmů rozdělených do dvou skupin. V základní části se postupně utkaly s výběrem Holandska (2:2), Španělska (8:0), Německa (13:1). V top 4 přehrály tým Joudrs (10:3) a výběr Švýcarska (14:1). S týmem Joudrs se následně utkaly i v nervy deroucím finále. V něm se Čechii Praha podařilo zvítězit 9:7, získat zlaté medaile a pohár a obhájit mistrovský titul z loňského ročníku.

Jsme hrdí, že je naše kolegyně součástí sportovního týmu, který získal na evropském hřišti zlato a na domácím stříbro (2. liga žen ČR). Pohár i medaile máme ve škole a věříme, že pro naše žáky bude takovýto úspěch motivující :-)