Dnes se naše třída vydala na pěší výlet do Karlštejna. Cílem bylo užít si piknik na louce s výhledem na starobylý hrad a prohlídka Motýlího domu – návštěva Papilonie  v Karlštejně. Obojí jsme si náramně užili. Počasí bylo tak akorát, louku na piknik jsme měli celou pro sebe. Děti si vzájemně nabízely všemožné delikatesy, nechyběly ani jahody, třešně a rybíz ze zahrádky.

V Papilonii byly děti v obležení motýlů nejrůznějších barev a tvarů, celkem jich tam bylo necelých 400, v líhni kolem 300.

Cestou zpět jsme si pochutnali na zmrzlině a ledové tříšti. Celý den jsme si náramně užili, jsme rádi, jaká jsme parta a v jakém prostředí žijeme. Teď ještě ve škole vše doladit a  poklidit a hurá na prázdniny!!