Poslední informace před odjezdem na školu v přírodě:

– sraz před hasičárnou v pondělí 29. 5. 2023 v 7:30 hod.

Při odjezdu na školu v přírodě musíte v podepsané obálce, příp. v uzavíratelném sáčku odevzdat:

prohlášení o bezinfekčnosti a plnou moc k ošetření (ZASÍLÁM V PŘÍLOZE, vyplňuje se v den odjezdu!),

– léky, které dítě pravidelně užívá spolu (v uzavíratelném sáčku předat zdravotníkovi – paní ředitelce).

Pokud Vaše dítě neužívá pravidelně léky, výše uvedené dokumenty odevzdávejte prosím:

1. ročník – paní učitelce Matějčkové,
  2. a 5. ročník – paní učitelce Kopačkové,
  3. a 4. ročník – paní učitelce Šusterové.

Pokud Vaše dítě užívá pravidelně léky, tak tyto léky i s uvedenými dokumenty odevzdejte paní ředitelce Macourkové.

Pokud chcete, můžete paní učitelkám předat pohledy či dopisy pro Vaše dítě, které jim budeme pravidelně předávat. Především mladší žáky to vždy velmi potěší.

Pobyt začínáme obědem. Dejte prosím dětem na cestu svačinu s pitím do batůžku, který budou poté nosit na výlety.

Odjezd z místa pobytu bude v 10:00 hod. Po cestě zpět máme naplánovaný výlet do Farma parku u Toma v Ledci (https://www.farmaparkutoma.cz/). Návrat do Zadní Třebaně je tedy plánován mezi 16. a 17. hodinou. V závěru cesty Vás o příjezdu budeme informovat.