Dnes nás potěšila svou návštěvou rodina Baarových, která u příležitosti přechodu jejich syna z MŠ do ZŠ zahrála školkáčkům a žákům 1. a 2. ročníku loutkové divadelní představení. Více jak hodinová autorská hra o Honzovi, který zachraňoval princeznu, bavila od začátku do konce jak děti, tak dospělé. Úroveň svou kvalitou převyšovala leckterá profesionální divadélka. Děti nejvíce zaujaly zlomové okamžiky, jako vstup obra do scény mezi loutky (mezi maličké loutky skočily dvě obrovské chlupaté mužské nohy v pohorkách), oživnutí kočky (loutka se proměnila v živou kočku, která byla rázem mnohem větší než princezna), stínohra boj obra s drakem nebo vysavač, který nahrazoval přírodní živel „vítr“, aby očistil čaroděje od namleté sloní kosti. Za skvělou podívanou bychom chtěli ještě jednou celé rodině Baarových moc a moc poděkovat.