Ve čtvrtek 24. 11. jedou žáci 3. – 5. ročníku do Prahy do Pedagogického muzea. Sraz je v 7:45 hod. na nádraží v Zadní Třebani, návrat kolem 13:00 hod. na oběd.

S sebou:

• 50,- Kč na vstup do muzea
  • svačinu, pití
  • lístek na vlak a pražskou městskou dopravu – ideálně 2x 30,- Kč, který platí na obojí (koupíte na nádraží v automatu – označíme před odjezdem na nádraží).

V pátek 25. 11. pojedou žáci 1. a 2. ročníku na vystoupení tanečního souboru Klíček do kina v Řevnicích. Odjezd bude vlakem po 1. vyučovací hodině, návrat na oběd kolem 12:00 hod.

S sebou:

• 50,- Kč na vstup
  • zpáteční lístek na vlak do Řevnic
  • pití.

V neděli 27. 11. naši žáci vystupují s krátkým představením na akci rozsvícení vánočního stromu na návsi v Zadní Třebani. Celá akce začíná v 16:00 hod, naše škola a školka vystoupí kolem 16:30 hod. Budeme rádi, když dorazíte.