„Každý rok jsme si s dětmi obvykle rozhodly, na co si budeme v průběhu roku šetřit a na co použijeme výtěžek z dobrovolných vstupných. Letos jsme se s kolegyněmi rozhodly, že tento výtěžek použijeme na jiný účel. Mnoho rodin znatelně pociťuje zdražování v podstatě všeho a následky této situace mohou dopadat už i na děti (ať už je to nemožnost zúčastnit se akcí či kroužků pořádaných školou, nebo např. školní stravování). Ale bohužel toto nejsou jediné strasti, se kterými se dnes mnoho z nás potýká. Zázrak bohužel udělat neumíme, ale pevně doufáme, že pomohou naše přání v lepší zítřky, a třeba i výtěžek z vánoční besídky, který darujeme rodině ze Zadní Třebaně, aby alespoň trochu zjednodušil jejich náhlou životní situaci.“

Děkujeme všem, kteří jste se vánoční besídky zúčastnili a v dobročinném jarmarku zakoupili výrobky našich dětí. Jeho výtěžek, ve výši 10 500,- Kč, byl ve středu předán. Přejeme Vám všem krásné a pohodové vánoční svátky.

Za kolektiv MŠ a ZŠ Zadní Třebaň, Tereza Macourková, ředitelka