Divadlo MŠ

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Loutkové divadlo v MŠ, dárek od rodiny Baarových.

Knihovna Liteň MŠ

Liteň Liteň

Návštěva knihovny v Litni pro děti z mateřské školy.

Knihovna 1.+2. ročník – ŠD

Liteň Liteň

Vážení rodiče! V pondělí 27.3.2023 pojedeme do liteňské knihovny. Děti se zde seznámí s prací knihovníka a dozví se mnoho informací o knihách. Návrat vlakem v 16:23 (nouzově 17:23). Akce je zdarma. Děti, které nepojedou, zůstávají ve druhém oddělní družiny a odchází dle běžných časů odchodu. Z důvodu nahlášení počtu účastníků, přijímám přihlášky pouze do pondělí 20.3.2023 S sebou: Jízdenku na cestu Zadní Třebaň – Liteň a zpět., batůžek, svačinu, pití, vhodné oblečení.

Temelín

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Virtuální prohlídka elektrárny Temelín pro žáky 4. a 5. ročníku.

Hurá do školy

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Projekt Hurá do školy! – Pro předškoláky navštěvující naši mateřskou školu, ale i pro předškoláky, kteří se k nám chystají k zápisu, nabízíme projekt Hurá do školy! – projekt, který spočívá v tom, že předškoláci navštěvují základní školu, kde se jim celou vyučovací hodinu věnují kvalifikované učitelky a připravují je tak na nadcházející zápis do 1. ročníku. S sebou by měli mít psací a kreslící potřeby (penál). Projekt bude probíhat v následujících termínech: ST 15. 3. 2023, ST 22. 3. 2023, ST 29. 3. 2023. Dítě je nutné na tento projekt přihlásit v mateřské škole (z důvodu přípravy materiálů).

Bruslení

Zimní stadion Beroun

Bruslení probíhá v rámci hodin tělesné výchovy, tedy po dobu bruslení dojde ke změně rozvrhu /v pátek se děti budou učit, hodiny TV se nebudou konat/ - o aktuálním rozvrhu budete včas informováni. Sraz bude vždy v 7:10 na vlakovém nádraží v Zadní Třebani (odjezd směr Beroun vlakem v 7:28 hod.). Lekce bruslení je od 8:30 do 9:30 hodin. S sebou: brusle helmu tlusté nepromokavé rukavice a oblečení na led velkou svačinu a pití zpáteční lístek do Berouna 60,- Kč na lekci. Po návratu do školy bude probíhat výuka dle rozvrhu. Vyučující si pohlídají, aby si žáci pomůcky na vyučování nechali předchozí [...]

60Kč

Noc s Andersenem

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Noc s Andersenem, přespání ve škole.

Projektový den

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Projektový den pro všechny žáky ZŠ.

Knihovna 3.+4. ročník – ŠD

Liteň Liteň

Vážení rodiče! V pondělí 3.4.2023 pojedeme do liteňské knihovny. Děti se zde seznámí s prací knihovníka a dozví se mnoho informací o knihách. Návrat vlakem v 16:23 (nouzově 17:23). Akce je zdarma. Děti, které nepojedou, zůstávají ve druhém oddělní družiny a odchází dle běžných časů odchodu. Z důvodu nahlášení počtu účastníků, přijímám přihlášky pouze do pondělí 20.3.2023 S sebou: Jízdenku na cestu Zadní Třebaň – Liteň a zpět., batůžek, svačinu, pití, vhodné oblečení.

Zápis do 1. ročníku

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Zápis do 1. ročníku ZŠ stanovuje ředitelka školy na 18. 4. 2023.

Divadélko MŠ

Představení Honzy Krejčíka – „První slovo platí, druhé leze z gatí“

ZOO Plzeň

Výlet do ZOO Plzeň pro děti z MŠ a žáky 1. a 2. ročníku.

Přejít nahoru