Nadcházející Akce

Muzeum Českého Krasu – 4. a 5. r.

Beroun

V úterý 7. 2. 2023 pojedeme s žáky 4. a 5. ročníku do Muzea Českého Krasu v Berouně na interaktivní výstavu NA DNO PRADÁVNÝCH MOŘÍ. Sraz bude na nádraží v 7:15 hod. (odjezd vlakem v 7:28 hod. směr Beroun). Každý žák bude mít vlastní jízdenku na vlak do Berouna a zpět. Vstupné do muzea bude hrazeno z dotačního programu Šablony OPJAK. Do batohu prosím zabalit penál, svačinu a pití. Návrat je plánován na pátou vyučovací hodinu. Žáci mají poté ještě odpolední výuku, která je beze změny (potřeba bude jen penál).

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Projekt Hurá do školy! – Pro předškoláky navštěvující naši mateřskou školu, ale i pro předškoláky, kteří se k nám chystají k zápisu, nabízíme projekt Hurá do školy! – projekt, který spočívá v tom, že předškoláci navštěvují základní školu, kde se jim celou vyučovací hodinu věnují kvalifikované učitelky a připravují je tak na nadcházející zápis do 1. ročníku. S sebou by měli mít psací a kreslící potřeby (penál). Projekt bude probíhat v následujících termínech: ST 15. 3. 2023, ST 22. 3. 2023, ST 29. 3. 2023. Dítě je nutné na tento projekt přihlásit v mateřské škole (z důvodu přípravy materiálů).

Zimní stadion Beroun

Bruslení probíhá v rámci hodin tělesné výchovy, tedy po dobu bruslení dojde ke změně rozvrhu /v pátek se děti budou učit, hodiny TV se nebudou konat/ - o aktuálním rozvrhu budete včas informováni. Bruslení proběhne na stadióně v Berouně.

Temelín

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Virtuální prohlídka elektrárny Temelín pro žáky 4. a 5. ročníku.

Noc s Andersenem

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Noc s Andersenem, přespání ve škole.

Projektový den

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Projektový den pro všechny žáky ZŠ.

Zápis do 1. ročníku

Škola Školní 219, Zadní Třebaň

Zápis do 1. ročníku ZŠ stanovuje ředitelka školy na 18. 4. 2023.

Divadlo – MŠ

Představení Honzy Krejčíka – „První slovo platí, druhé leze z gatí“

Přejít nahoru